Bílková poleva na perníčky

Chtěla bych vás moc poprosit o radu , jak udělat bílkovou polevu na zdobení perníčků ? Nemáte některá nějaký dobrý recept , rady jak na ni , jestli ji šleháte , jak dlouho , atd ? MOc mi to pomůže chtěla bych upéct nějaké perníčky a toto mi moc nejde . Díky moc .

0

Bilkovou polevu delam ze

Bilkovou polevu delam ze vlozim misku do teple vodni lazne aby se cukr rychleji rozpustil jen mirne vlazne.pak zavru do sacku na zip aby neoschla.Cukr neni uz tak kvalitni jak drive.Delani vetsich ploch je jak porcelan pokud je spravne vymichas.Taky micham robotem na kynute testo.Jana

Kajčo dej si do

Kajčo dej si do vyhledavače vlevo perníčky Libušky Mokré a hned v prvním článku je návod na výborné perníčky i polevu Wink Open-mouthed

Díky

díky moc , ještě bych se chtěla zeptat není tam napsáno jak dlouho se má poleva třít a jak , nškde sem se dočetla , že se poleva tře klidně i dvacet minut , já sem to právě vždycky dělala tak , že sem normálně cukr prosála a smíchala s citronovou štávou a bílkem , ale polebva se mi při zdobení trhala takže nedělala krásnou jednolitou loinku , ale třeba přetrhanou a napojovanou , to se mi moc nelíbí , takže jestli byste mi nemohla poradit i s tímto ? někde sem dokonce četla že se poleva šlehá , ale to nevím jak a taky všichni říkají že by se šlehat neměla .

Já jsem s tím taky

Obrázek uživatele danaspou

Já jsem s tím taky bojovala, ale pak mě napadlo dát to umíchat do robota. Mám na mysli takový ten co má nádobku a míchací nástavce se dávají doprostřed do nádobky. Jak míchá zespoda a dám tam "metlu" na míchání a zapnu na opravdu jen chvilinku a poleva je krásně hladká a cukr rozpuštěný. Navíc to pak můžu uzavřít a neoschne mi než doplňuju sáček.

Kajčo

Obrázek uživatele Jandulína

jestli se Ti poleva trhala a nedělala jednolitou linku,tak by chtěla malonko naředit. Poleva se nesmí šlehat ale míchat.Já to dělám elektrickým šlehačem ale hnětacíma metlama,ty polevu umíchají a nemusíš růčo.Kissing Red rose Red rose

aha

aha a jak dlouho míchat ? n+ěkde sem četla myslím , že to bylo v Knihovničce že se má poleva míchat dvacet minut , to je proto aby se tam dostal vzduch ? nebo proč , já si myslím , že polevu nemám tolik hustou , napadlo mě jestli to nemůže být třeba tím , že to jenom smíchám a hned pouřiji .

Kajčo

Obrázek uživatele Jandulína

Právě vzduch ne,proto se nesmí šlehat aby nebyla nadýchaná to se potom odlupuje.Když to budeš míchat tím šlehačem tak ani 20min nemusíš,chce to vyzkoušet dát si malonko do pytlíčku a zkusit,Bud´naředit(ředím bílkem) a nebo přidám cukr.

A to míchání

a proč se to míchá dvacet minut ? jaký to mýá význam ?

Aby se rozpustil pořádně

Obrázek uživatele Jandulína

Aby se rozpustil pořádně cukr a pěkně se to spojilo.

Reklama